ALD-UKRAINE 2017
Atomic Layer Deposition:
“Method and Applications”

Read English

Ми раді анонсувати прийом заявок на участь у міжнародному тренінгу ALD-UKRAINE 2017. До участі запрошуються представники промислових підприємств, академічної спільноти, молоді вчені та студенти за такими напрямами як: мікро- нано(опто)електроніка, фізика твердого тіла, фізика поверхні, матеріалознавство, корозійна стійкість, біомедицина, імплантологія, гнучка (опто)електроніка і т.ін. Відібраним учасникам будуть відшкодовані витрати за проїзд та проживання на час проведення тренінг-школи (згідно правил відшкодування, регламентованих COST). Інші бажаючі, що будуть рекомендовані до проходження Тренінг-Школи, матимуть змогу стати учасниками, при можливості самостійно забезпечити свій проїзд та проживання на час даного заходу. Кількість учасників обмежена! Не зволікайте!!!

Дедлайн: 15 Травня!

Топ-експерти з провідних лабораторій світу будуть ділитись своїми знаннями та досвідом нанесення надтонких плівок з використанням установок атомарного напилення різноманітних матеріалів. На тренінгу буде надана інформація з приводу трендів даної технології, її перспективам та можливостям застосування для генерації інноваційних результатів в області нанотехнологій та подальшого впровадження в промисловості.

Атомарне напилення матеріалів – це унікальна техніка, що дозволяє розробляти та впроваджувати численні інноваційні рішення в таких сферах як: мікро- нано(опто)електроніка, гнучка електроніка, антикорозійні поверхні, біосумісні покриття для біомедичних застосувань, текстильній промисловості, імплантології, фотокаталізі і т.д. Так як Україна представлена та має потужності для роботи в даних напрямках – тренінг ALD-UKRAINE 2017 надзвичайно корисна подія для наукової та промислової спільнот, що може сприяти переходу української промисловості на новий рівень розвитку.

Тренінг-Школа організована завдяки HERALD COST Action, European Cooperation in Science and Technology, Інституту Мікроприладів (НАНУ), LAM Research Corp. за сприяння НТУУ “ім. Ігоря Сікорського КПІ” та української секції IEEE

Основна мова тренінгу – Англійська.
Під час тренінгу буде здійсюватись синхронний переклад з Англійської на Українську та з Української на Англійську.

Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, сконтактуйтесь з координатором ALD-UKRAINE 2017, вченим секретарем НДІ Мікроприладів за електронною адресою: imd.reserv@kpi.ua

Представники організаційного комітету:
Dr. Simon Elliott
Dr. Alexander Radkevich
Mr. Ievgen Pichkalov

Для проходження реєстрації перейдіть за посиланням